Araç Lifti ve Fiyat

Araç Lifti ve Fiyat

Araç kaldırma liftleri araçların dik olarak yukarı doğru kaldırılması için kullanılan forklift çeşitleridir. Genel olarak oto tamirhanelerinde ve araç servislerinde bakım, onarım ve muayene işlemlerinde  araç liftleri sıklıkla kullanılmaktadır. Otomobil ekspertiz noktalarında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamakla birlikte otomobil sektörü içerisinde olmazsa olmazlardan birisidir.
 

Araç Liftleri Nasıl Çalışır?

Araç kaldırma liftleri sıvı maddelerin basıncı aynen iletmesi özelliğinden faydalanılarak büyük ağırlıktaki maddelerin küçük kuvvetler uygulayarak kaldırılmasını sağlamaktadır. Günümüzde pek çok çeşidi bulunmaktadır. Sizlerde araç kaldırma lifti edinmek istiyorsanız sektörünün öncü firmalarından biri olan Şanmak firmasını tercih edebilirsiniz. Araç liftleri için detaylı bilgi alabilmek için sanmakservis.com/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kaldırma Liftlerinin Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir? 

Araç kaldırma liftleri iki kollu mekanik liftler, hidrolik iki kollu liftler, mekanik ve hidrolik dört kollu liftler, makaslı, pnömatik, seyyar, otopark liftleri gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde çok çeşitli yük platformlarını da bulmak mümkündür. 

1- Hidrolik iki kollu lift fiyatları 4 tona kadar ağırlık kaldırma kabiliyetine sahiptir ve bu araç kaldırma liftleri fiyatları 20.000- 25.000 arasında değişkenlik göstermektedir.

2- Makaslı Tip araç kaldırma liftleri profesyonel araç servisleri için kullanılmakta olup 3 tona kadar ağırlık kaldırabilme özelliğine sahiptir. Fiyatları 45.000 - 50.000 arasında değişkenlik gösterir.

3- Dört kollu araç kaldırma liftleri profesyonel araç servis ve muayene istasyonlarında kullanılmakta olup fiyatı 60.000 TL civarındadır. 

 

Not: Fiyatlar güncellik durumuna göre değişmektedir. Güncel fiyatlar için lütfen irtibata geçiniz.