Hidrolik Lift Servisi

Hidrolik Lift Servisi

Hidrolik Oto tamir liftinde yük düşürme, ani boşalma gibi riskleri barındırmayan bir sisteme sahiptir. Mekanik sistemde bu risk olasılığı düşük derece de olsa var olup, hidrolik liftler daha çok tercih edilir. Hidrolik oto tamir liftinde yük hidrolik olarak kaldırıldığından dolayı mekanik oluşabilecek sorunlar kaldırılmış olur. Aynı zamanda hortum patlama riskide bulunmaz. Bu nedenle birçok iş yeri hidrolik oto liftleri tercih ediyor. Daha sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlayan oto liftler, aracın altını tamamen boş bırakan bir özelliğe sahiptir. Araç ile ilgili tüm bölgeye ulaşıp kolay tamir fırsatı sunar.

Gelişen teknoloji ile iş kazalarının önüne geçmek için bakım onarım çalışmaların düzenli olarak yapılması gerekir. Şanmak servisi olarak bu anlamda işinde uzman ekibe sahip olup, işimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Şanmak Hidrolik Oto Lift Tamiri

Şanmak servisi olarak hidrolik lift servisi hizmeti veriyoruz. Bakım onarım, lift de montaj – motaj, periyodik bakım ve kontrol hizmetleri vermekteyiz.

Düzenli olarak bakım çalışması yapılması gereken liftler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda başka yere taşıma için mekanizmanın parçalara ayrılması gerekir. Çok büyük olan bu aletler parçalanmadan taşınması mümkün olmayan ürünlerdir. Bu nedenle bakım onarım, tamir dışında de montaj ve montaj hizmeti de veriyoruz. Tek yapmanız gereken hemen sanmak servisi arayarak uygun bir gün için randevu almak olarak işinde uzman ekimiz belirlenen tarihte anında yanınızda olacak.