Lift servis Tamir

Lift servis Tamir

Lift Tamiri

Lift Tamiri servisi olarak tüm marka ve modeldeki lift sistemleri için profesyonel olarak bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Lift tamiri işlemleri sırasında en küçük bir detay üzerinde bile titizlik ve hassasiyet ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizler de lift sistemi tamiri ve bakımı için kurumsal olarak hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız kısa sürede tamir işlemlerini firma garantimiz altında neticelendirmektedir.

Sanmak lift servisi firmamızı ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Hem garantili tamir hizmeti hem de ekonomik fiyat tekliflerimizden yararlanmak için ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Oto Lift Tamiri

Oto lift tamiri işlemleriniz için tercih edeceğiniz firmaların bu alanda profesyonel olarak hizmet vermesine dikkat etmelisiniz. Gerek sıfır gerekse ikinci el tüm oto lift sistemlerinin bakımlarının ve tamir işlemlerinin iş güvenliği kapsamında profesyonel olarak yapılması gerekmektedir. Hidrolik oto lift sistemi modelleri ile ilgili tüm yedek parçalar ve diğer ekipmanlar firma bünyemizde bulunmaktadır.

Garantili hizmet sunan lift servisi firmamız bünyesinde aynı zamanda lift montajı ve bakımı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Sıfırdan lift sistemi kurulumu sırasında da lift sistemleri ile ilgili teknik bilgi ve tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Oto Lift Tamiri Nasıl Yapılır?

Oto lift tamiri servisimiz yıllık olarak periyodik lift bakımı için de hizmet sunmaktadır. Oto lift sistemlerinin tamir ve bakım işlemleri belirli bir standarda sahip olmalıdır. Bunun için de eksiksiz bir ekipmana ihtiyaç vardır. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine uygun olmayan tamir ve bakım işlemleri kesinlikle geçersizdir. Sizler de arızalı lift sistemi için hem periyodik kontrolün hem de tamirinin yapılması adına ekipman eksiği olmayan firmamızı tercih edebilirsiniz. Sadece yönetmelik kriterleri baz alınarak yapılan tamir ve onarım hizmetlerimiz neticesinde ileride yaşanabilecek risklerin de ortadan kaldırılmasını sağlayabilmekteyiz.

Yönetmeliğe göre oto lift sistem çeşitlerinin periyodik bakımının yapılabilmesi için süre olarak 1 yılı aşmaması gerekmektedir.

Oto Lift Fiyatları

Oto lift fiyatları hizmet verdiğiniz sektöre yönelik en uygun kapasiteye sahip olan modellere göre farklılık gösterebilmektedir. Otomobil sektörü içerisinde kullanılan lift modelleri genellikle farklı ağırlık ve yükseklik kapasitesine sahip olabilmektedir. Makaslı ve 2 ya da 4 sütunlu liftlerin fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte 4 veya 8 ile 10 tonluk farklı ağırlık kaldırabilme kapasitesine sahip olan oto lift sistemi modellerini de tercih edebilirsiniz. Ancak hem kapasite hem de satın almak isteyeceğiniz lift sisteminin markası fiyatlarda değişkenliğe neden olabilmektedir.

Lift Tamircisi

Lift tamircisi olarak sadece müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Tecrübemiz ve yeterli teknik ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde tüm lift modelleri ile ilgili tamir taleplerinizde sizlere hızlı dönüş yapabilmekteyiz. Yerinde tamir işlemlerinin gerçekleşmesi sizler adına da zamandan büyük bir tasarruf sunmaktadır. Ayrıca lift sistemlerinin tamirleri sırasında sistem titizlik ile incelenmektedir. Bu sayede de ileride yaşayabileceğiniz olumsuz durumların da önceden tespit edilmesi sağlanmaktadır.

Güçlü teknik ekibimiz ile görüşerek sizler de en uygun fiyatlara lift tamiri hizmeti alabilirsiniz. Sanmak lift servisi ekibimiz sadece tamir hizmeti değil, montaj, periyodik bakım ve onarım işlemleri için de sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Kamyon Lift Tamiri

Kamyon lift tamiri ve onarımı ile yedek parça ihtiyaçlarınız için lift tamiri firmamızı tercih edebilirsiniz. Kamyon arkası lift sistemlerinin de düzenli olarak bakımlarının yapılması daha güvenli bir kullanım için gereklidir. Kamyon lift sistemlerinin düzenli olarak kontrollerinin yapılmaması pek çok riski de beraberinde getirebilecektir. Can ve mal güvenliğinizi sağlamak için hem kamyon hem de oto lift sistemlerinin bakımını düzenli olarak yaptırmanızda yarar olacaktır.

Kamyon lift tamiri için tercih edebileceğiniz Sanmak lift servisi firmamız yetki belgeli ve garantili olarak tamir hizmetlerini sunmaktadır. Sık sık arıza yapan bir lift sistemine sahip iseniz vakit kaybetmeden firmamız ile görüşebilirsiniz. Liftlerinizde uzun süreli kullanımdan kaynaklı olarak sistemsel bir hata meydana gelmiş olabilir. Bunu tekrar lift modeline uygun şekilde modernize ederek kaliteli ve profesyonel bir tamir hizmeti sunmaktadır. Lift servisi firmamız tüm sektörlerde kullanılan modeller için tamir hizmeti sunabilmektedir.