Mekanik Otopark Sitemleri İle İlgili Detaylandırma

Mekanik Otopark Sitemleri İle İlgili Detaylandırma

Mekanik Otopark Sitemleri İle İlgili Detaylandırma


Son dönemlerde yaşayan trafik sorunlarının getirdiği bir başka sorun vardır. Otopark sorununa karşın bazı çalışmalar yapılmaktadır. Mekanik otoparklarda normal otoparklar gibi kullanım sağlarlar. Ancak birçok farklı özellikleri ile daha üstündürler. Mekanik otoparklar ve diğer birçok otopark çeşidimiz ile sizlere hizmet sunabilmekteyiz. Sanmak firması olarak müşterilerimizle birebir ilgilenerek otopark hizmetleri için kolaylıklar sağlıyoruz. Bu yazımızda sizlere mekanik otopark sistemleri ile ilgili detaylı bilgi vermeyi düşünüyoruz.
 
1.Otopark Sistem Çeşitleri Nelerdir?

Otopark kullanımı önemi artmakta olan bir durumdur. Özellikle araba kullanımının artması ile birlikte şehirlerde otoparklara olan talep gittikçe artıyor. Birçok farklı kapasiteye sahip otoparklar birçok farklı özelliği ile de ön plana çıkıyor. Otopark sistemleri gerek ölçüleri gerekse kullanım yerleri olarak değişiklik gösterebilmektedirler.

Otopark sistemi çeşitleri olarak ise katlı otoparklar, kapalı otoparklar, açık otoparklar olarak belirtilebilir. Ayrıca bu otoparklar kapasitelerine ve kat sayılara göre de değişiklik gösterebilmektedirler. Otopark sistemleri içerisinde otomasyonu sağlayan bazı sistem özellikleri vardır. Otomasyon sistemleri olarak otopark bariyeri, otopark plaka tanıtımı, otopark boş dolu sistemi ve biletli otopark sistemleri olarak belirtilebilir.
 
2.Mekanik Otopark Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Otopark sistemleri içerisinde gelişen teknolojiler ile mekanik otopark sistemleri ortaya çıkmıştır. Bu otopark sistemleri için sizlere farlı kategorilerde hizmetler sunmaktayız. Mekanik otoparkların kendin ilerine ait bazı özellikleri de bulunmaktadır. Mekanik otoparklar belirli bir sistem üzerine oluştururlar. Ayrıca giriş-çıkış zamanlarında otomatik aletler aracılığıyla hareket kabiliyetleri arttırılabilmektedir. Farklı uygulama alanları sağlayarak hareket kapasitelerini de arttırabilmektedirler.

Son teknoloji ile üretilen bu ürünlerde farklı renk ve tasarımlar da sağlayabilirsiniz. Ayrıca bazı aralarının taşınabilir olması otopark sistemlerinin kurulumu için sizlere kolaylık sağlayabilir. Araç kullanım kapasitesine göre mekanik otopark siteminizi tercih etmeniz önerilmektedir. Daha pek çok özellik ve detay için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
3.Mekanik Otopark Sistemi Fiyatlandırma Detayları

Ürettiğimiz otopark sistemleri kişiye yönelik ve spesifiktir. Ayrıca müşterilinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve birçok kadar da uygun fiyatlı olarak sunma talebindeyiz. Ergonomik olan bu ürünlerimizin fiyat değerlendirmesini yapacak olursak pek çok fiyattan bahsedebiliriz. Kapasitelerine göre değişiklik gösteren bu otopark sistemlerimiz için bizlerle birebir iletişime geçmenizi önermekteyiz.

4.Otopark Sistemi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Otopark kullanımı ticari alanlar, konut alanları, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılmaları gerekir. Ayrıca otopark sistemleri içerisinde ölçü, kat, boyut gibi birçok özelliğe dikkat edilerek tercih yapılmalıdır.

Firmamız dâhilinde sizlere sunduğumuz otopark çeşitlerimiz dâhilinde sizlere sunduğumuz liftler ise motosiklet liftleri, mekanik dört kolonu liftler ve iki kolonlu liftler olarak belirtilebilir. Ergonomik yapıya sahip ürünlerimiz ile sizlere hem ekonomik hem de konforlu bir hizmet verme peşindeyiz. Daha fazla bilgi alabilmek için bizlerle birebir iletişime geçebilir ve pek çok fırsattan da yararlanabilirsiniz.