Oto Lift Servis

Oto Lift Servis

Şanmak servis olarak oto lift tamir, bakım ve onarım hizmeti olarak yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde her zaman oto lift sorunlarını gidermek için hizmet veren firmamız kısa sürede sizi çözüme kavuşturuyor. Oto lift servisi olarak kurulum, onarım, bakım çalışmalarımızda mevcut bulunmaktadır.

Oto servis liftleri çelik halat ve hidrolik silindirler sayesinde sessiz bir şekilde çalışmasına yardımcı olurlar. Hem de emniyetli ve güvenli çalışan bu sistemler zamanla arıza, bozulma parça sorunu yaşayabilir. Oto lift servisi hizmeti veren firmamız bu anlamda işinde uzman profesyonel bir ekibe sahip olup, oto lift sorunlarını gidermede yardımcı olur. Oto lift yedek parçaları da mevcut bulunup, gerekli durumlarda değişim yapmakta olan Şanmak servis yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyor.

En yeni teknoloji ile hizmet veren firmamız her daim kendini geliştirerek teknolojik hizmetlerden faydalanarak en iyisini yapıyor. Araç asansörleri, mekanik otopark sistemleri, park sorununa yenilikçi çözümler, bakım arıza, lift montaj – de montaj, periyodik bakım ve onarım hizmeti veren firmamızdan sizde destek almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  1. Bakım Arıza Hizmeti; arızalanmış, parçalarında sorun olan oto liftlerin sorununu bularak çözüm odaklı çalışıyoruz. Arızaları kısa sürede tamir ederek bakım arıza hizmeti veriyoruz.
  2. Lift Montaj – De Montaj; taşınma, tadilat, yenileme için kurulumu yapılmış oto liftleri sökerek tekrar montaj çalışmaları yapılmaktadır.
  3. Periyodik Bekım ve Kontrol; her elektronik ve mekanik aletlerde olduğu gibi oto liftlerinde belirli zaman dilimlerinde bakımları yapılması gerekir. Oto liftler kontrol edilerek bakım yapılması, onarılması gereken yerleri tespit ederek bakım, onarım çalışmaları yürütüyoruz.