Lift demontaj – montaj Hizmeti

Lift demontaj – montaj Hizmeti

Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla yıllardır hizmet veren Şanmak Otopark Sistemleri olarak oto lift uygulamalarında doğabilecek her türden arıza tamirinin yanı sıra, alanında uzman ve deneyimli servis ekiplerimiz tarafından uygun şekilde monte ve de-monte hizmetini de sunuyor.  
 
Orijinal Parça ve Yedek Parça Temini
 
Sorunsuz bir servis hizmeti ve parça temini hizmeti sağlamakta ve yüzde yüz müşteri hizmetini hedeflemekteyiz. Kurumu yapılan asansörlerinizin sökümü halinde, uygun ve orjinal parçalarına sadık kalarak lift demontaj – montaj hizmeti işlemlerini en kısa süre yapıyoruz. En çok tercih edilen lift sistemleri hakkında deneyimli uzman kadromuzla ürün hakkında bilgilendirme ve kullanım şartlarına uygun yönlendirmelerle de kullanım kolaylığını düşünüyoruz.
 
Hızlı ve Çözüm Odaklı Servis Anlayışı
 
Servisimizle yapacağınız görüşmelerde ürününüz hakkında sorun ve taleplerinizi bildirmeniz halinde en kısa sürede geri dönüşle size hizmet sağlıyoruz. Yaptığınız görüşmeler dahilinde ya da hızlı işlem formunu doldurmanız halinde belirteceğiniz tüm taleplere en kısa zamanda dönüş  sağlıyoruz. Tecrübeli servis kadromuz makine ve cihazlarınızdaki soruna nokta atışı kontroller sağlayarak belirtilen sorunlara anında, hızlı ve kolay yoldan çözüm odaklı hizmet vermek için çalışıyor.  

Hızlı İletişim Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.